Dog food offers

Acana Chicken & Burbank Potato

by

Acana

By nature, all dogs have evolved as carnivores, biologically adapted for a diet rich and varied in fresh meats with small amounts of fruits, vegetables and herbs.That's why ACANA Chicken & Potato Burbank is loaded with cage-free chicken and all C ...

Weight

Order 2 units, don't run out of it

Customers who have seen this product have also purchased..

Ingredients Acana Chicken & Burbank Potato

Chicken meal, boneless chicken*, whole potato*, steel-cut oats, peas, whole egg*, boneless flounder*, sun-cured alfalfa, chicken fat, oat flakes, chicken liver*, chicken liver oil, herring oil, pea fiber, whole apples*, whole pears*, sweet potato*, pumpkin* butternut squash*, parsnips*, carrots*, spinach*, cranberries, blueberries, kelp, chicory root, juniper berries, angelica root, marigold flowers, sweet fennel, peppermint leaf, lavender, plus premium vitamins and minerals. * DELIVERED FRESH

Features Acana Chicken & Burbank Potato

 • Reference064992520236
 • Weight13 KG, 18 KG, 2,27 KG, 6,8 KG
 • BrandAcana
 • Product RangeAcana Classic
 • Physical ActivityAverage
 • Nutritional ConditionsHypoallergenic Products, Without Cereals, Natural
 • AgeAdult, Senior, Puppy
 • FlavorChicken
 • Dog SizeSmall, Medium, Maxi
 • Quantity13 Kg, 18 Kg, 2,27 Kg, 6,8 Kg
 • Made inCanada

Description Acana Chicken & Burbank Potato

Od prírody, všetci psi sú sa vyvinul ako mäsožravca, biologicky upravené pre diétu bohatú a pestrú vo čerstvého mäsa s malým množstvom ovocia, zeleniny a tráv.

To je dôvod, prečo ACANA Chicken & Burbank Potato naloží s klietkou bez Cobb kuracím mäsom a celých vajec z miestnych prérijních fariem, divoké ulovených plates z Vancouver Island, a Okanaganská ovocia a zeleniny - to všetko dodávané čerstvé každý deň úplne vyživujú vášho psa.

Pripravuje sa z kanadských najlepších a najčerstvejších surovín v našich ocenených kuchýň, ACANA je lahodný spôsob, ako udržať vášho psa zdravé, šťastné a silné.

Rich & Diverse v mäse

Konečným potravín napodobňuje jeden, ktorý matka príroda určený svojho psa k jedlu!

Nabité s 55% kuracieho mäsa, rýb a vajec, ACANA zápasov evolučnej adaptácii psa na mäso a bielkoviny bohatú stravu. Acana je bohatá paleta čerstvého mäsa odráža rozmanitosť a sviežosť príroda zamýšľala.

Cobb Chicken - cage-free a dodávané čerstvé každý deň z miestnych prérijních fariem.
Stupeň Vajcia - dodávajú čerstvé a celé, každý deň z miestnych prérijních fariem.
Wild-chytil platesa - dodávané čerstvé každý deň z North Vancouver v nedotknutej vody.
Prešiel vhodná pre ľudskú spotrebu, naše miestne suroviny sú naozaj čerstvé - takže to nikdy zmrazené alebo spracované a dorazí čerstvé a bez konzervačných každý deň.


Čerstvé, miestne Ovocie a zelenina

ACANA Chicken & Burbank Potato je naložený s plným 25% z ovocia a zeleniny, vrátane Red Delicious jablká, hrušky Bartlett, orech squash a Burbank zemiakov - všetko dodávané čerstvé každý deň z našich prérijních fariem a slnkom zaliate Okanagan údolí tak, aby " re prekypujúci prírodné dobroty pre podporu vášho psa špičkový zdravie a imunitu.
Nízky glykemický, nízky obsah sacharidov

Bohaté na bielkoviny a nízky obsah sacharidov, aby zodpovedal vášmu psovi prirodzenú stravu, ACANA Chicken & Burbank Potato je bez vysokým glykemickým zŕn, ako sú ryža a kukurica.

Spojené s obezitou a cukrovkou, vysokým glykemickým zrná rozkladajú rýchlo, čo spôsobuje rýchly a veľký rast Vášho psa hladiny cukru v krvi. To je dôvod, prečo s nízkym glykemickým a hypoalergénne ocele rezané ovos sú Acana je jediným zdrojom obilnín.

Miestne pestované, naše oceľové rezané ovos sú trávené pomaly, čo spôsobuje cukru v krvi vzrastie menej po dlhšie časové obdobie, takže citlivosť svojho psa na inzulín je s výhodou zvýšená a ukladanie tuku sa znižuje.


Kalorický obsah

ACANA odráža mäso a bielkoviny koncentrovanej stravy, že všetci psi sú sa vyvinuli k jedlu, pri znížení sacharidov a vysokým glykemickým zrná, ktoré spôsobujú hladiny cukru v krvi stúpať a kolísať.

V porovnaní s bežnými potravinami, ACANA poskytuje viac kalórií z bielkovín a tuku a menej kalórií zo sacharidov, čím sa znižuje riziko vzniku obezity a cukrovky a propagáciu maximálnu zdravie psa.
Metabolická energia pre ACANA Chicken & Burbank Potato je 3600 kcal / kg (435 kcal na 250 ml šálka) sa 27% energie z bielkovín, 40% z kuracieho a rybieho tuku, a 33% z ovocia, zeleniny a ocele rezané ovos.

Customer Reviews Acana Chicken & Burbank Potato

5 Stars | 61 Reviews
5 Stars
90%
4 Stars
10%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Stars
0%
By
in

15.6.2016..hanne..hundene er super glade for foderet,det giver en flot pels og så aflever de ikke så meget fra bagenden.

By
in

Great food. Competitive price, keep it that way and will continue to shop here. Dog loves the food but we shop around every month for best price.

By
in

Great food and brilliant price. Keeps my dogs healty and active. Great ingredients and fab quality for the price.

By
in

Quase se sentia o sabor a terra

By
in

Muy buen pienso, a mi perrita le encanta

By
in

Todo perfecto y antes de fecha de entrega .......ok