Our specialist's review

By Oscar V.

Oscar V.

Free your dog from parasites. Thanks to the necklace´s antiparasitic Scalibor you will be able to play with you pet being sure that you are protected against fleas, ticks and even mosquito sandfly bites - that cause leishmaniasis. 

We recommend using this necklace all year, especially when having walks in parks or woods. Protection guaranteed for 100%.

If there is parasites in our dogs there will be parasites in our homes.

media/1/banners/banner_1718967288_ciMqKjzD.webp

Scalibor Antiparasitic Collar

An easy and effective way to protect your dog from ticks, including those that may carry organisms that cause serious diseases such as Lyme disease and Rocky Mountain spotted fever. Put a Scalibor® Protector Band on your dog and within 2 to ... See full description

Length

 • 48 cm / 38,62
 • 65 cm / 44,71

Order 2 units, don't run out of it

 • x1 38,62 38,62€/unit
 • x2 -1,54€ 75,70 37,08€ last unit
 • x3 -2,32€ 113,54 36,30€ last unit
 • x5 -3,86€ 189,24 34,76€ last unit
 • x1 44,71 44,71€/unit
 • x2 -1,79€ 87,63 42,92€ last unit
 • x3 -2,68€ 131,45 42,03€ last unit
 • x5 -4,47€ 219,08 40,24€ last unit

Complement your pest protection with one of these products!

Seleciona tu pack ahorro

Features Scalibor Antiparasitic Collar

 • Reference8713184000484
 • BrandScalibor
 • Insects and parasitesFlea, Ticks, Leishmaniasis Mosquitos
 • Length48 cm, 65 cm, 48 cm., 65 cm.
 • Dog SizeMedium, Maxi, Small
 • Type of ComponentsChemical
 • Pet Weight,

Description Scalibor Antiparasitic Collar

Scalibor ® je nový koncept antiparazitárny obojok. Jeho aktívna zložka, deltametrín, vysoko lipofilný zložka uvoľnená a distribuovaná na lipidovej vrstvy psie srsťou pokrývajúcu celé jeho telo v týždni. Z tohto dôvodu, inovatívne konštantné uvoľňovanie deltamethrinu priamo a výhradne na koži psa sa líši od väčšiny iných goliera, v ktorej je účinná látka uvoľnených odparením. V týchto iných blšie obojky, veľa účinnej látky je stratená a produkujú zápach. A len malá časť zostáva k ochrane psa. S Scalibor ®, pes dostane potrebné množstvo deltametrín deň po dni, pre 6 months.The rýchle neurotoxické účinky na parazity deltamethrinu získať optimálne výsledky za antiparazitárne pôsobenia: Rozvoj repelentný účinok, takže väčšina z sandflies alebo kliešťov nedostanú na pobyt na zviera, a tak ho bráni kŕmenie. To spôsobuje nervové príznaky a zabraňuje parazitov ako sandflies a blchám a kliešťom dostanete chuť (proti potravín efekt). Podporuje zabíjanie parazitov (smrteľný účinok).

Scalibor ® poskytuje ochranu 6měsíců proti hryzeniu sandflies (Phlebotomus perniciosus) vysielača leishmanióza. Takže, k ochrane Scalibor ® psa proti hryzenie sandflies, ktorý tiež chráni proti leishmaniózy.

Scalibor ® je vysoko účinný proti kliešťom, pretože deltametrín je aktívna vo všetkých štádiách vývoja: larvy, nymfy a dospelé, a dokonca aj v prípade masívneho napadnutia: experimentálna parazitárne ochorenie v dôkazu bola masívna (25 až 50 kliešte ) a opakujúce sa (10 po sebe idúcich zamorenie).

Scalibor ® tiež dokazuje účinný po dobu 4 mesiacov v prevencii napadnutia blchami (Ctenocephalides felis), ako deltametrín je vysoko účinný proti dospelým blchám (pokiaľ nie je odolné syntetické pyretroidy populácie).

Scalibor ® je bezpečný pre celú rodinu: inovatívne technológie a konštantné uvoľňovanie priamo na lipidovej vrstvy, optimalizuje využitie deltametrín Scalibor ®. To je hlavný rozdiel od ostatných náhrdelníky v uvoľňovaní vyparovaním je veľmi účinné látky, je uložená na zemi, a v blízkosti psa.

Scalibor ® je znázornené plne účinná, aj keď pes je mokrá: Preto je potrebné odstrániť obojok, ak príde do kontaktu s vodou. To je veľmi dôležitá výhoda oproti iným náhrdelníky, a to najmä v oblastiach s vysokou zrážkami.

Scalibor ® nesmrdí: Scalibor ® je bez zápachu, takže neobťažuje so psom alebo jeho vlastníkom alebo umožňuje pravidelný kontakt s domácim zvieraťom.

Scalibor ® je účinný po dobu 6 mesiacov: Vďaka dlhú dobu, až 6 mesiacov Scalibor ® je veľmi cenovo dostupné pre majiteľov domov.

Customer Reviews Scalibor Antiparasitic Collar

5 Stars | 1538 reviews
5 Stars
82%
4 Stars
15%
3 Stars
2%
2 Stars
0%
1 Stars
0%

Most positive review

By Sindija L.
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

I always use these collars for my Spinone dogs as they love to hunt. The collars keep them free from ticks and other biting insects.

By
in

Cumple su función aunque lo combino con pipetas.

By
in

el millor collar antiparasitari

By
in

tudo em condioes

Standard price

38,62

Autoship order How does it work?

Save in your Autoship deliveries! + info

-5%
In stock
-
+

Prices valid for today